Xhenet – Pjesa 18 Me Titra Shqip
Loading...

Thanks! Share it with your friends!

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Added by Albania
7 Views
Orhan i tregon Melisës se Selim dashuron Xhenetin.
Për çfarë do të flasë Selim me babain e tij?
Xhenet është e shkatërruar pas lajmit që Ali ka ndërruar jetë.
Melisa me lot në sy i kërkon Orhanit të mos heqë dorë për të fituar dashurinë e Xhenetit. Çfarë do të planifikojnë ata?
Selim përgatit një surprizë të bukur për t’i kërkuar falje Xhenetit.
Një zënkë e fortë do të ndodhë mes Selimit dhe Orhanit.
Xhenet do të rrëmbehet me urdhër të Nilgyn…
Category
YouTube

Post your comment

Comments

Be the first to comment