Xhenet - Pjesa 45 Me Titra Shqip
Loading...

Thanks! Share it with your friends!

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Added by Albania
5 Views
Xhenetin e ka lene nena e saj qe te vogel, pasi ajo nuk e donte lindjen e saj. Nen perkujdesjen e gjyshes me vullnet dhe pune ajo ka arritur te mbaroje shkollen e larte me sukses. Pas shkolles do te marre nje oferte pune nga nje kompani prestigjoze, por fati, e ardhmja dhe e shkuara e saj, per te cilen Xheneti nuk eshte ne dijeni do te kryqezohen aty. Cfare do te ndodhe me Xhenetin? Cfare i ka ndodhur nenes se saj? A do ta gjeje ajo dashurine amesore te munguar?

Tituj te Tjere: Cenetin gozuaslari
Zhanri: drame, romance
Prodhuar ne vitet: 2017-2018
Regjia: Aysun Akyuz, Sadullah Celen, Filiz Kuka
Aktoret: Cicek Acar, Almila Ada, Yusuf Akgun, Berk Atan, Ebru Destan

Xhenet serial me titra shqip
Xhenet Pjesa 1
Xhenet Pjesa e fundit
Lotet e Xhenetes
Xheneta Serial Turk Me Titra Shqip
Filma Turk
Seriale Turke
Seriale Turke Me Titra Shqip
Cukur Me Titra Shqip
Zog I hershem me Titra Shqip
Nder dhe Respekt me Titra Shqip
Diamante dhe Dashuri me Titra Shqip
Nusja nga Stambolli me Titra Shqip
Bija ime Me Titra Shqip
Familja e Madhe Me Titra Shqip
Ylli i Mengjesit Me Titra Shqip
Nusja nga Stambolli Me Titra Shqip
Ezel Me Titra Shqip
Mos ma lesho Doren Me Titra Shqip
Dashuri me qera Me Titra Shqip
Bixhoz me Dashurine Me Titra Shqip
Filma me Titra Shqip
Seriale Me Titra Shqip
Category
YouTube

Post your comment

Comments

Be the first to comment